KONST / Litografier / Färgserigrafi 13249296
nr 1324 9296
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 77/80, oramat löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:05:29
2/5 19:45:43